Koncert z Orkiestrą Sinfonia Iuventus

Gratulujemy świetnego występu

Opublikowany 11 maja, 2018

Gratulujemy!

Serdeczne gratulacje kierujemy do Klary Gronet i Gustawa Bafeltowskiego! Zagraliście absolutnie zjawiskowo. Serdeczne gratulacje kierujemy także w stronę pedagogów - prof. Roberta Szredera i prof. Marcina Zdunika.

Koncert z Polską Orkiestra Sinfonia Iuventus

10 maja 2018 r, godz. 19.00, Sala Koncertowa Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina

Wśród solistów koncertu wystąpiili nasi uczniowie OSM II st. im. Zenona Brzewskiego Klara Gronet (skrzypce, klasa prof. Roberta Szredera) i Gustaw Bafeltowski (wiolonczela, klasa prof. Marcina Zdunika). Z fantastyczną Sinfonią Iuventus można było usłyszeć także Wojciecha Trefona (harfa). Orkiestrę poprowadził Mirosław Jacek Błaszczyk.

Program koncertu:

Ludwig van Beethoven - Koncert skrzypcowy D-dur op. 61
Dymitr Szostakowicz - Koncert wiolonczelowy Es- dur nr 1 op.107
Camille Saint-Saens – Morceau de Concert op.154

Po więcej infomacji o koncercie zapraszamy na stronę Orkiestry Sinfonia Iuventus - tutaj.