Mundurki szkolne dla uczniów POSM I st.

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami

Opublikowany 04 września, 2018

MUNDURKI SZKOLNE – POSM I st.

Dyrekcja ZPSM Nr 1 informuje, że na terenie Szkoły uczniowie POSM I st. są zobowiązani do noszenia białej koszulki polo z logo Szkoły – z krótkimi lub długimi rękawami.
Uczniowie śpiewający w chórze szkolnym są też zobowiązani do noszenia kamizelek z logo Szkoły podczas występów.

Zamówienia na mundurki należy składać w NIEPRZEKRACZALNYM TERMINIE DO 18. WRZEŚNIA 2018 na załączonym formularzu, dostępnym też w portierni Małej Miodowej.

Formularz do pobrania tutaj.

Wypełnione formularze Z DOŁĄCZONYM POTWIERDZENIEM WPŁATY przyjmuje p. Małgorzata Lebiedzińska, pokój nr 12, budynek Małej Miodowej.

Można je też przesłać – podpisane i zeskanowane – drogą elektroniczną na adres: mlynarski@miodowa.edu.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W celu ustalenia właściwego rozmiaru koszulki zapraszamy do pokoju nr 12 (MM), gdzie udostępnione są do mierzenia koszulki we wszystkich rozmiarach.

Uprzejmie informujemy, że za dane wpisane do formularzy odpowiadają wypełniający.

SZKOŁA ZAMAWIA MUNDURKI RAZ W ROKU