Mundurki szkolne - informacje

Prosimy o zapoznanie się z informacjami

Opublikowany 02 września, 2019

MUNDURKI SZKOLNE – POSM I st.

Dyrekcja ZPSM Nr 1 informuje, że na terenie Szkoły uczniowie POSM I st. są zobowiązani do noszenia białej koszulki polo z logo Szkoły – z krótkimi lub długimi rękawami.
Uczniowie śpiewający w chórze szkolnym (klasy V-VIII) są też zobowiązani do noszenia kamizelek z logo Szkoły podczas występów.

Zamówienia na mundurki należy składać w NIEPRZEKRACZALNYM TERMINIE DO 16. WRZEŚNIA 2019 na formularzu do pobrania poniżej, dostępnym też w portierni Małej Miodowej.

Pobierz - Formularz zamówienia

Wypełnione formularze z dołączonym dowodem wpłaty przyjmuje p. Małgorzata Lebiedzińska pokój nr 12, budynek Małej Miodowej.

Można je też przesłać – podpisane i zeskanowane – drogą elektroniczną na adres: mlynarski@miodowa.edu.pl. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W celu ustalenia właściwego rozmiaru koszulki zapraszamy do pokoju nr 12 (MM), gdzie udostępnione są do mierzenia koszulki we wszystkich rozmiarach.

Uprzejmie informujemy, że za dane wpisane do formularzy odpowiadają wypełniający.

SZKOŁA ZAMAWIA MUNDURKI RAZ W ROKU.