Praca w ZPSM Nr 1

Uprzejmie informujemy, że opublikowaliśmy oferty pracy w ZPSM Nr 1

Opublikowany 20 lipca, 2018

ZPSM Nr 1 w Warszawie poszukuje kompetentnej, energicznej osoby, lubiącej dzieci, na stanowisko: specjalista ds. sekretariatu.

Główne zadania:

- bieżąca obsługa sekretariatu (ścisła współpraca z dyrektorem i wicedyrektorami, obsługa uczniów, nauczycieli i rodziców)

- prowadzenie dokumentacji uczniów według obowiązujących przepisów prawa

- współpraca przy organizacji rekrutacji

- wprowadzanie na bieżąco danych do Systemu Informacji Oświatowej

- obsługa programu do drukowania świadectw szkolnych

Wymagania:

- wykształcenie wyższe

- wysoka kultura osobista

- doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku (praca w placówce oświatowej będzie dodatkowym atutem)

- bardzo dobra organizacja pracy

- umiejętność pracy w zespole

- wielozadaniowość

- praktyczna znajomość pakietu MS Office, obsługa poczty elektronicznej

- umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach

Oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat

- dopłaty do kart sportowych Fitsport

- świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (m. in. wczasy „pod gruszą”)

 Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: sekretariat@miodowa.edu.pl (w tytule wiadomości prosimy wpisać „specjalista ds. sekretariatu”).

ZPSM Nr 1 w Warszawie poszukuje pracownika na stanowisko: woźna - sprzątająca

Wymagania:

- wykształcenie średnie
- umiejętność sprzątania
- dobry kontakt z dziećmi i młodzieżą

Zakres obowiązków:
- sprzątanie sal lekcyjnych, korytarzy i toalet
- obsługa interesantów na portierni

Oferujemy:
- pracę zmianową w godz. 6.00 – 14.00 lub 13.00 – 21.00
- umowę o pracę na czas nieokreślony (po 3 miesięcznym okresie próbnym)

Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane.

Zgłoszenia prosimy kierować na adres mailowy: sekretariat@miodowa.edu.pl bądź do sekretariatu szkoły w godz. 9.00 – 15.00