Przesłuchania CEA klawesyn i organy - odwołane

Prosimy o zapoznanie się z komunikatem Centrum Edukacji Artystycznej

Opublikowany 05 marca, 2020

KOMUNIKAT CEA w sprawie przesłuchań muzycznych

Z uwagi na liczne zastrzeżenia, zgłaszane przez pedagogów i rodziców wobec prowadzonych aktualnie przesłuchań instrumentalnych, wokalnych, zespołowych i rytmicznych, Centrum Edukacji Artystycznej uprzejmie informuje, że z dniem 5 marca 2020 r. zostają one wstrzymane.

W przyszłym roku szkolnym 2020/2021 badania jakości kształcenia w szkołach artystycznych będą prowadzone według nowej formuły, która zostanie przedtem skonsultowana ze środowiskiem szkolnictwa artystycznego.

Departament Szkolnictwa Artystycznego i Edukacji Kulturalnej MKiDN
Centrum Edukacji Artystycznej

Link do komunikatu tutaj.

Przesłuchania Centrum Edukacji Artystycznej uczniów klas klawesynu i organów szkół muzycznych II stopnia

18 marca 2020

Zespół Państwowych Szkół Muzycznych Nr 1 w Warszawie jest współorganizatorem przesłuchań CEA uczniów klas klawesynu (wszystkie regiony) i organów (regiony XIII i XVI).

Szczegółowe informacje, w tym regulaminy i programy przesłuchań znajdziecie Państwo na stronie CEA tutaj.

Zgłoszenia w obu specjalnościach prosimy przesyłać na adres gwozniacka@miodowa.edu.pl do 9 marca 2020.