Skrzypce - Ewa Iwan

17 maja 2018

Opublikowany 10 maja, 2018

Zapraszamy na warsztaty dla młodych skrzypków oraz pedagogów skrzypiec prowadzonych przez Ewę Iwan, pedagoga ZPSM im. W. Kilara w Katowicach.

Ewa Iwan zawodowo była związana z Zespołem Państwowych Szkół Muzycznych im. W. Kilara w Katowicach, Operą Śląską, gdzie pełniła funkcję koncertmistrza oraz Narodową Orkiestrą Symfoniczną Polskiego Radia. Oprócz skrzypiec biegle gra na fortepianie, organach, gitarze i akordeonie. Poza działalnością pedagogiczną pracuje twórczo muzycznie, literacko i plastycznie. Jest autorką wielu publikacji oraz wydanych przez PWM utworów dla dzieci. W swoim dorobku ma szereg nagrodzonych aranżacji na orkiestrę i zespoły kameralne. Posiada certyfikat Europejskiej Karty Umiejętności Komputerowych m.in. z grafiki menedżerskiej i prezentacyjnej. Prowadzi seminaria, wykłady i lekcje otwarte w różnych miastach Polski. Konsultant CEA, juror wielu przesłuchań i konkursów. Swoim uczniom, oprócz praktycznej i teoretycznej wiedzy muzycznej, pragnie przekazać wartości, które w codziennym życiu powinny towarzyszyć każdemu człowiekowi.