Ważne informacje dla rodziców i uczniów

Młynarski/Sawa/Brzewski/Elsner

Opublikowany 18 września, 2020

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie,

Prosimy o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi zasad bezpieczeństwa w okresie podwyższonego reżimu sanitarnego w naszym kraju, a także nowymi zasadami wynikającymi z obecnością w nowym budynku.

Najważniejsze informacje:

1. Do szkoły można przychodzić tylko bez objawów wskazujących na infekcję dróg oddechowych.
  2. Na terenie szkoły ograniczono przebywanie osób z zewnątrz.
  3. Przebywanie osób z zewnątrz na terenie szkoły możliwe jest tylko w przedsionku szkoły w tzw. STREFIE RODZICA. W strefie tej może przebywać do 20 osób.
  4. Nauczyciele odpowiadają bezpośrednio za bezpieczeństwo uczniów podczas pobytu w szkole.
  5. Na terenie szkoły obowiązują ogólne zasady higieny, tj. ochrona ust i nosa podczas kaszlu i kichania, unikanie dotykania oczu, ust i nosa.
  6. W przestrzeniach ogólnodostępnych (korytarze, szatnia, toalety) zasłanianie ust i nosa (np. maseczką)  jest obowiązkowe
  7. Szkoła wyposażona jest w środki dezynfekujące niezbędne do odkażania pomocy dydaktycznych i elementów stałych oraz środki do dezynfekcji rąk.
  8. Kontakt z dyrekcją i sekretariatem możliwy jest po wcześniejszym uzgodnieniu terminu telefonicznie.

Szczegółowe zasady i procedury są dostępne w pliku poniżej.

POBIERZ Procedura COVID w ZPSM nr 1