XX Konkurs Kompozytorski UFM - ważne aktualności

Prosimy o zapoznanie się z informacjami

Opublikowany 12 lutego, 2019

W czwartek 21 lutego 2019 o godz. 14.00 zapraszamy wszystkich chętnych uczestników I etapu Konkursu, których prace nie zostały zakwalifikowane do finału, na spotkanie z Prezesem Związku Kompozytorów Polskich Oddziału Warszawskiego prof. Sławomirem Czarneckim oraz Jurorami Konkursu. Spotkanie odbędzie się w siedzibie naszej szkoły przy ul. Miodowej 22 c. Obecność nie jest obowiązkowa, jednak zachęcamy młodzież do rozmowy ze specjalistami na temat nadesłanych na konkurs kompozycji.

Uprzejmie prosimy o mailowe potwierdzenie obecności na planowanym spotkaniu na adres sekretariat@miodowa.edu.pl.

Dla uczestników II etapu Konkursu (finału) podobne spotkanie przewidziane jest także 21 lutego 2019 o godz. 10.00.

Jednocześnie wszystkich uczestników Konkursu serdecznie zapraszamy na wydarzenia Uczniowskiego Forum Muzycznego, w ramach którego organizowany jest Konkurs Kompozytorski. Szczegóły i terminy tutaj.