Zdalne nauczanie w szkołach ponadpodstawowych

Młynarski/Brzewski/Elsner/Sawa

Opublikowany 16 października, 2020

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie,

w związku z wczorajszym komunikatem Premiera o wprowadzeniu dodatkowych obostrzeń w poszczególnych strefach wynikających z pandemii COVID19 informujemy:

W szkołach z pionem ogólnokształcącym pierwszego stopnia POSM w klasach 1-8 zajęcia odbywać się będą w trybie stacjonarnym, czyli bez zmian.

W szkołach z pionem ogólnokształcącym drugiego stopnia OSM im. M. Sawy oraz OSM im. Z. Brzewskiego klasy I-II zajęcia odbywać się będą w trybie stacjonarnym, czyli bez zmian. W klasach III-VI zajęcia zbiorowe (ogólnokształcące i ogólnomuzyczne) odbywać się będą w trybie zdalnym. Lekcje zdalne odbywać się będą według aktualnego planu zajęć. Bardziej szczegółowe informacje będą rozsyłane przez wychowawców. Zajęcia z instrumentu będą odbywać się w trybie stacjonarnym w szkole.

W szkole muzycznej drugiego stopnia im. J. Elsnera w klasach 1-6 zajęcia ogólnomuzyczne odbywać się będą w trybie zdalnym. Zajęcia indywidualne odbywać się będą nadal w trybie stacjonarnym w szkole.

Zajęcia chórów i orkiestr w ZPSM nr 1 zostają zawieszone.

Zmiany zostają wprowadzone od 17 października do odwołania.

Z wyrazami szacunku,
Zespół kierowniczy.