Chór ZPSM Nr 1

PRÓBY CHÓRU W TRYBIE STACJONARNYM ZOSTAJĄ WSTRZYMANE DO KOŃCA PAŹDZIERNIKA !


Chór Średnich Szkół obowiązuje uczniów PSM II st. im. J. Elsnera, OSM II st. im. M. Sawy i OSM II st. im. Z. Brzewskiego.

Zajęcia chóru dla uczniów szkół średnich odbywają się w każdą środę w godz. 17.00-19.00.

___________________________

Próba chóru 7 października 2020 (środa)
W dużej Sali kameralnej (czerwonej):
17.00-17.50 – głosy żeńskie
18.00-18.50 – głosy męskie

___________________________

Pierwsze zajęcia CHÓRU szkół średnich w ZPSM Nr 1 w nowym roku szkolnym 2020/2021 odbędą się w środę, 23 września 2020 roku. 

Zapraszam uczniów specjalności, które nie są angażowane do orkiestry smyczkowej (OSM II st. im. Z. Brzewskiego) oraz do orkiestry symfonicznej (OSM II st. im. M. Sawy, PSM II st. im. J. Elsnera)

Chór obowiązuje uczniów klas III, IV i V. Rytmiczki chór zaliczają w klasie IV, a uczniowie Wydziału Wokalnego w klasie III. 

23 września, w środę, spotykamy się o godz. 17.00. 

Dziewczęta – w Sali Kameralnej dużej (czerwonej)

Chłopcy – w Sali Kameralnej małej (zielonej) 

Zajęcia rozpoczniemy od przesłuchania NOWYCH CZŁONKÓW CHÓRU. Potrwa to kilka minut, a później przystąpimy do pracy – w jednej sali pracować będą chłopcy z prof. K. Drabikiem, w drugiej – dziewczęta ze mną. 

Pierwsze nasze spotkanie potrwa do godziny 18.00. 

Nasze najbliższe plany to koncert podczas Mszy Św. w Archikatedrze św. Jana, 22 października 2020, godz. 11.00, z okazji nadania imienia Mariana Sawy jednej ze szkół średnich, wchodzących w skład naszego ZPSM Nr 1. Nuty utworów do wykonania podczas tej uroczystości otrzymacie na pierwszej próbie. Osoby, które śpiewały w chórze w ubiegłym roku powinny mieć te materiały – Msza i Ego sum panis vivus Mariana Sawy. 

Wszystkich moich wspaniałych uczniów-chórzystów, którzy już zaliczyli chór, a z którymi miałam radość pracować w ubiegłym roku - zapraszam do chóru 😊 Jeśli tylko czas Wam pozwoli przychodźcie na próby 😊 Zawsze jesteście mile widziani 😊