Koncert w Filharmonii Pomorskiej

Orkiestra Symfoniczna ZPSM Nr 1 wystąpiła w Bydgoszczy

Koncert kolęd

Zapraszamy na koncert świąteczny i spotkanie opłatkowe

Nowa siedziba szkoły

Przenosimy się na ul. Rakowiecką - zapoznaj się z projektem

Nowa siedziba ZPSM Nr 1

Przenosimy się na Rakowiecką!

Dom Sierot Dziewcząt przy ul. Rakowieckiej 21, dawny dom dziecka i Warszawskie Centrum Pomocy Rodzinie. Neogotycka zabytkowa perła warszawskiej architektury z 1901 roku autorstwa Władysława Adolfa Kozłowskiego.

Prestiżowe Konior Studio Tomasza Koniora – autorzy m. in. siedziby Akademii Muzycznej w Katowicach i wielokrotnie nagradzanej siedziby Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia, specjalizujący się w budynkach użyteczności publicznej.

Yasuhisa Toyota – dyrektor i główny projektant renomowanej firmy Nagata Acoustics z Los Angeles i Tokio – ceniony na całym świecie specjalista w dziedzinie akustyki sal koncertowych, odpowiedzialny za niezwykłe walory akustyczne Elbphilharmonie w Hamburgu, Walt Disney Concert Hall, Bard College Performing Arts w Nowym Jorku, Suntory Hall w Tokio i wielu innych najlepszych sal koncertowych świata.

ZPSM Nr 1 tworzą cztery szkoły:

Koncerty

Sprawdź harmonogram

Zobacz jakie koncerty przed nami, a jakie mamy już za sobą.

Zobacz najbliższe

Zapoznaj się z konkursami, które odbywają się w ZPSM Nr 1.

Kursy

Zapoznaj się z listą

Zapoznaj się z kursami, które odbywają się w ZPSM Nr 1.

Nasi absolwenci

Jakub Jakowicz

Skrzypek, solista, członek Lutosławski Quartet i Zehetmair Quartet, pedagog UMFC w Warszawie.

Tomasz Raff

Bas, solista Opery Wrocławskiej.

Magdalena Bojanowicz

Wiolonczelistka, kameralistka i solistka, laureatka "Paszportu Polityki".

Janusz Wawrowski

Wybitny polski skrzypek, solista, kameralista oraz pedagog UMFC w Warszawie.

Marcin Sieniawski

Wiolonczelista, kameralista i pedagog. Założyciel jednego z najlepszych europejskich kwartetów smyczkowych - Szymanowski Quartet.

Katarzyna Duda

Skrzypaczka, solistka, kameralistka oraz pedagog. Jedna z najciekawszych osobowości artystycznych w Polsce. Laureatka między innymi Konkursu Tibora Vargi w Sion i nagrody "Prix Mozart".

Rafał Kwiatkowski

Wiolonczelista, solista i kameralista, pedagog UMFC w Warszawie. Członek Kwartetu Camerata.

Mariusz Patyra

Skrzypek, solista i pedagog, pierwszy polski zwycięzca "Premio Nicolo Paganini" w Genui.

Karol Radziwonowicz

Pianista koncertujący w najlepszych salach świata. Prowadzi klasy mistrzowskie na świecie, propagator muzyki polskiej. Prezes stowarzyszenia pianistów – pedagogów EPTA Poland oraz Międzynarodowego Towarzystwa Muzyki Polskiej im. I. J. Paderewskiego w Warszawie.

Krzysztof Chorzelski

Altowiolista słynnego kwartetu smyczkowego Belcea, dyrygent, profesor londyńskiej Guildhall School of Music and Drama w Londynie.

Marek Bracha

Pianista, pedagog. Wykształcony w Warszawie i Londynie, uważany za jednego z najciekawszych polskich pianistów młodego pokolenia.

Maria Machowska

Koncertmistrz Orkiestry Filharmonii Narodowej, pedagog UMFC w Warszawie.

Małgorzata Polańska

Reżyser dźwięku, współwłaściciel wydawnictwa płytowego DUX.

Miłosz Bembinow

Kompozytor, dyrygent, wykładowca UMFC w Warszawie.

Tomasz Obertyn

Dziennikarz Programu 2 Polskiego Radia.

Marcin Zdunik

Jeden z najwybitniejszych wiolonczelistów młodego pokolenia. Pedagog, solista i kameralista. Pedagog AM w Gdańsku.

Michał Zaborski

Altowiolista jazzowego kwartetu "Atom String Quartet".