List Dyrektora ZPSM Nr 1

Zapraszamy do przeczytania listu na zakończenie roku szkolnego

Opublikowany 25 czerwca, 2020

Drodzy Uczniowie,Rodzice i Pedagodzy,

Jeszcze w lutym nikt z nas nie przypuszczał, iż takie będzie zakończenie tego roku szkolnego - niezwykłego dla nas, gdyż ostatniego w budynkach na Miodowej.

Mieliśmy piękne plany pożegnania się z Miodową. Miał być koncert, piknik na dziedzińcu - ale jak to bywa, życie pisze własne scenariusze. Nie było nam dane zrealizować tych zamierzeń. Od września będzie czekała na Was Nowa Miodowa przy ul. Rakowieckiej 21. Wierzę, że przeniesiemy tego niezwykłego ducha Miodowej do nowych murów, zaczniemy pisać nowy rozdział w historii szkoły.

Drodzy Uczniowie,

Gratuluję Wam świetnych wyników w nauce i niezwykłej mobilizacji w tak trudnej i nowej dla Was i nas wszystkich sytuacji nauczania zdalnego.

Gratuluję Dyplomantom wspaniałych recitali dyplomowych.  Po wielu tygodniach ciszy, Wasza gra sprawiła nam wielką radość. Jesteśmy z Was niezwykle dumni! Uroczyste rozdanie dyplomów nie mogło się odbyć, jednak nie wyobrażamy sobie rozstać się z Wami bez pożegnania, koncertu i zwyczajowego tortu z napisem "Dyplomanci 2020". Już dzisiaj bardzo serdecznie zapraszamy do Nowej Miodowej gdzie we wrześniu planujemy zorganizować dla Was uroczystość.

Szanowni, Drodzy Rodzice,

Bardzo dziękuję za współpracę, wsparcie i zaangażowanie w działalność Szkoły, a w szczególności za współpracę z nauczycielami w czasie nauki zdalnej.

Drodzy Pedagodzy,

Do Państwa kieruję przede wszystkim słowa podziękowania za ogromny wysiłek włożony w zdalne nauczanie, kreatywność, wsparcie uczniów oraz wszelką pomoc, szczególnie podczas egzaminów wstępnych. Dzięki Państwu udało się je przeprowadzić w przyjaznej i życzliwej atmosferze, tak ważnej dla kandydatów i nas wszystkich, szczególnie w tej trudnej sytuacji.

Życzę wszystkim wypoczynku po tych trudnych miesiącach - radości, słońca, a przede wszystkim zdrowia.

Do zobaczenia we wrześniu w Nowej Miodowej!

Iwona Waga-Parafiniak

Dyrektor ZPSM Nr 1