Dni Edukacji Muzycznej PWM 2022

Zapraszamy

Opublikowany 17 listopad, 2022

Wyjątkowa impreza PWM po raz kolejny w ZPSM Nr 1!

16 prelegentów, 13 praktycznych lekcji warsztatowych, 5 wykładów, to wszystko już 24 listopada.


Po dwóch edycjach DEM-u online popularny kongres powraca do formuły bezpośredniego spotkania nauczycieli. Uczestnictwo w dniu pełnym inspirujących spotkań i wymiany doświadczeń między pedagogami szkół muzycznych z całej Polski to okazja do podniesienia kwalifikacji zawodowych, poznania najnowszych publikacji i metod kształcenia adeptów sztuki muzycznej oraz zdobycia certyfikatu.

W tym roku zaplanowanych zostało 6 warsztatowych bloków tematycznych, a także cykl wykładów, które poruszą istotne problemy, z jakimi zmagają się zarówno pedagodzy, jak i uczniowie (m.in. przeciążenia, motywacja czy stres).

Dni Edukacji Muzycznej to wydarzenie dające przestrzeń do wymiany spostrzeżeń, twórczych rozmów i inspiracji. Od lat gości nauczycieli z różnym doświadczeniem i na różnych etapach pedagogicznej kariery. Do uczestnictwa w tegorocznej edycji szczególnie zachęcamy nauczycieli szkół muzycznych I stopnia.

W programie DEM przewidziany jest również koncert w wykonaniu Orkiestry Symfonicznej ZPSM Nr 1 w Warszawie pod batutą Zofii Kiniorskiej.


Więcej informacji na stronie wydarzenia DEM.

Udział w wydarzeniach Dni Edukacji Muzycznej jest bezpłatny, jednak wymaga wcześniejszej rejestracji.


Organizatorzy: Polskie Wydawnictwo Muzyczne,  Zespół Państwowych Szkół Muzycznych Nr 1 w Warszawie
Partnerzy wydarzenia: Centrum Edukacji Artystycznej, Ruch Muzyczny
Patroni medialni: POLMIC, Skrzypcomania.pl

Galeria