III Sekcyjny Konkurs SMYK

Ze względu na aktualną sytuację epidemiczną informujemy, że Konkurs nie odbędzie się.

Opublikowany 05 February, 2021

Ze względu na aktualną sytuację epidemiczną informujemy, że nasz III Sekcyjny Konkurs Muzyki Polskiej dla młodych smyczkowców SMYK w dniu 26 lutego 2021 r. nie odbędzie się.

O nowym terminie Organizatorzy poinformują w kolejnym komunikacie.

III SEKCYJNY KONKURS MUZYKI POLSKIEJ DLA MŁODYCH SMYCZKOWCÓW „SMYK”

Serdecznie zapraszamy uczniów Sekcji Instrumentów Smyczkowych POSM I stopnia im. Emila Młynarskiego (klasy 1-8) do wzięcia udziału w III edycji szkolnego Konkursu SMYK.

Konkurs został zaplanowany w formie stacjonarnej bez udziału publiczności, z uwzględnieniem zasad reżimu sanitarnego.

Przesłuchania konkursowe odbędą się 26.02.2021 r. w Dużej Sali Kameralnej ZPSM Nr 1 w Warszawie.

W załączeniu do pobrania Regulamin Konkursu oraz Karta Zgłoszenia (wraz ze zgodą na nagranie i jego prezentację), którą należy przesłać wyłącznie mailem na adres kancelaria@miodowa.edu.pl do dnia 21 lutego 2021 r.

Pobierz - Regulamin

Pobierz - Karta zgłoszenia