Koncert zaduszkowy 2022

Informacja o zgłoszeniach do koncertu

Opublikowany 13 wrzesień, 2022

W dniu 2 listopada 2022 r. (środa) o godz. 17.00 w Dużej Sali Kameralnej planujemy tradycyjny Koncert Zaduszkowy.

Nauczyciele przedmiotów głównych są proszeni o przesłanie na adres kancelaria@miodowa.edu.pl propozycji utworów i nazwisk chętnych do udziału uczniów.

Wypełnione zgłoszenia na załączonym formularzu będą przyjmowane drogą mailową (w wyjątkowych sytuacjach - osobiście w Kancelarii w godz. 10-18 w poniedziałek, czwartek; w godz. 8-16 we wtorek, środę, piątek) do piątku - 21 października 2022 roku.

Pobierz - Formularz zgłoszeniowy

O zakwalifikowaniu do koncertu decyduje kolejność zgłoszeń oraz weryfikacja repertuaru pod kątem charakteru koncertu.
Ze zgłoszonych propozycji Dyrekcja dokona wyboru wykonawców do programu.

________________________________________________________________________________

24 października 2022 r. zostaną podane do publicznej wiadomości kolejność i nazwiska wykonawców.

Próby do koncertu odbędą się w Dużej Sali Kameralnej w dniach:

27 października w godz. 11.00-14.00

28 października w godz. 14.00-18.00

Każdemu wykonawcy przysługuje 30-minutowa próba.
Zapisy na próby będą prowadzone w Kancelarii w godzinach pracy podanych wyżej.