Mundurki szkolne 2021

Prosimy o zapoznanie się z informacjami

Opublikowany 11 październik, 2021

MUNDURKI SZKOLNE – POSM I st.

Dyrekcja ZPSM Nr 1 informuje, że na terenie Szkoły uczniowie POSM I st. są zobowiązani do noszenia białej koszulki polo z logo Szkoły – z krótkimi lub długimi rękawami.
Nieobowiązkowo można też zamawiać do mundurków uczniowskich swetry i kamizelki z logo Szkoły oraz szkockie spódnice dla uczennic.

Zamówienia na mundurki należy składać w NIEPRZEKRACZALNYM TERMINIE do 25. PAŹDZIERNIKA 2021 r.  na załączonym formularzu.

Pobierz - Formularz zamówienia

Wypełnione formularze Z DOŁĄCZONYM POTWIERDZENIEM PRZELEWU

należy przesłać – podpisane i zeskanowane – drogą elektroniczną na adres: kancelaria@miodowa.edu.pl. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W związku z sytuacją epidemiczną wyjątkowo nie ma możliwości wcześniejszego pomiaru koszulek (z uwagi na rozmiarówkę wielokrotnego użytku), toteż prosimy o uważne i dokładne zaznaczanie rozmiarów w centymetrach, podanych w formularzach.

Uprzejmie informujemy, że za dane wpisane do formularzy odpowiadają wypełniający.

SZKOŁA ZAMAWIA MUNDURKI RAZ W ROKU