Sukcesy na Ogólnopolskim Konkursie Muzycznym CEA

Gratulujemy wszystkim naszym Uczniom i ich Pedagogom!

Opublikowany 27 kwiecień, 2021

Ogólnopolski Konkurs Muzyczny Centrum Edukacji Artystycznej

GRATULACJE DLA NASZYCH LAUREATÓW

W Ogólnopolskim Konkursie Skrzypcowym (7-9 kwietnia 2021, Kielce) II Miejsce zdobył Mateusz Izdebski – uczeń klasy prof. Magdaleny Szczepanowskiej w OSM II st. im. Z. Brzewskiego.

W Ogólnopolskim Konkursie Fagotowym (14 kwietnia 2021, Łódź) Grand Prix otrzymała Karolina Mizera – uczennica prof. Artura Kasperka w OSM II st. im. M. Sawy oraz I Miejsce zdobyła Karolina Sobiera – uczennica prof. Artura Kasperka z PSM II st. im. J. Elsnera.

W Ogólnopolskim Konkursie Zespołów Kameralnych (9-10 kwietnia 2021, Toruń) laureatami zostali:

Grand Prix (25 pkt) Zespół w składzie:

Maciej Kasperek – flet

Szymon Strusiński – wiolonczela

Mikołaj Seroka – fortepian

z klasy prof. Krystyny Makowskiej-Ławrynowicz

I miejsce (24 pkt) Zespół w składzie:

Paulina Tomczuk – skrzypce

Julia Charmuszko – skrzypce

Oliwia Stawicka – altówka

Konstancja Śmietańska – wiolonczela

z klasy prof. Katarzyny Dudy i prof. Rafała Kwiatkowskiego.

Wyróżnienia otrzymały zespoły:

- Duet w składzie: Daniel Dziatkowiak – skrzypce

Józef Domżał – fortepian

oraz Zespół w składzie:

Dominika Adamczyk – skrzypce

Amelia Chmielewska – wiolonczela

Krzysztof Wierciński – fortepian

Oba wyróżnione zespoły pracują pod kierunkiem prof. Krystyny Makowskiej-Ławrynowicz.

W Ogólnopolskim Konkursie Altówkowym (23-24 kwietnia 2021, Koszalin) Grand Prix otrzymał Mieszko Baszczak - uczeń klasy prof. Mateusza Dońca w OSM II st. im. Z. Brzewskiego oraz I Miejsce otrzymała Oliwia Stawicka - uczennica klasy prof. Michała Styczyńskiego i prof. Mateusza Dońca w OSM II st. im. M. Sawy.

W Ogólnopolskim Konkursie Saksofonowym (23 kwietnia 2021, Opole) Grand Prix otrzymał Kacper Puczko - uczeń klasy prof. Pawła Gusnara i prof. Alicji Wołyńczyk w OSM II st. im. Z. Brzewskiego oraz III Miejsce otrzymał Augustas Vasiliauskas - także uczeń klasy prof. Pawła Gusnara i prof. Alicji Wołyńczyk w OSM II st. im. M. Sawy

W Ogólnopolskim Konkursie Muzycznym Centrum Edukacji Artystycznej 2021 wyróżnienia otrzymali następujący nauczyciele prowadzący oraz nauczyciele akompaniatorzy:

Pedagodzy:

Mateusz Doniec

Katarzyna Duda

prof. dr hab. Paweł Gusnar

dr hab. Artur Kasperek

Rafał Kwiatkowski

prof. dr hab. Krystyna Makowska-Ławrynowicz

Michał Styczyński

dr Alicja Wołyńczyk-Raniszewska

Pianiści-akompaniatorzy

dr Roma Orłowska

Ewa Ossowska

Agata Skowrońska

Wszystkim Laureatom i Pedagogom składamy wielkie gratulacje i życzymy dalszych sukcesów!