XV Dzień Muzyki Współczesnej Nowa Miodowa Jesień

Gratulujemy i dziękujemy

Opublikowany 08 styczeń, 2022

XV Dzień Muzyki Współczesnej Nowa Miodowa Jesień

XV edycja Nowej Miodowej Jesieni odbyła się w sobotę 4 grudnia 2021 r. w nowej siedzibie naszej Szkoły.

Na tegoroczne spotkanie złożyły się dwa koncerty. Kącik młodego kompozytora wypełniły utwory zróżnicowane formą i stylem – od solowych, słowno-muzyczno-scenicznych po elektroniczne z efektami świetlnymi.

W koncercie wykonawczym usłyszeliśmy polską muzykę współczesną operującą tradycyjnym językiem kompozytorskim, a także nowymi środkami tworzenia dźwięku.
Miłą niespodzianką było odtworzenie nagranej wypowiedzi Jarosława Siwińskiego, twórcy cyklu miniatur „Co słychać w starej szopie”, skierowanej do wykonawców i słuchaczy.

Dziękujemy uczniom, pedagogom i publiczności za współtworzenie Nowej Miodowej Jesieni!

Pobierz - Program