XV Dzień Muzyki Współczesnej Nowa Miodowa Jesień

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji

Opublikowany 27 wrzesień, 2021

XV Dzień Muzyki Współczesnej Nowa Miodowa Jesień

Uprzejmie informujemy, że w sobotę, 6 listopada 2021 r., w Dużej Sali Kameralnej odbędzie się XV Dzień Muzyki Współczesnej pod nazwą Nowa Miodowa Jesień, organizowany przez ZPSM Nr 1 w Warszawie.

Na tegoroczną Nową Miodową Jesień złożą się – koncert muzyki polskiej z II połowy XX i z XXI wieku w wykonaniu uczniów naszego Zespołu Szkół oraz koncert własnych kompozycji uczniów.

Celem koncertu wykonawczego jest prezentacja różnorodnych pod względem stylu i technik kompozytorskich utworów współczesnych, które mogą poszerzyć repertuar dydaktyczny.

Materiały nutowe utworów wykonywanych w poprzednich edycjach Miodowej Jesieni – w cyklu Spotkanie z kompozytorem polskim – znajdują się w Bibliotece Szkoły (do skserowania).

Kącik młodego kompozytora to tradycja naszego Dnia Muzyki Współczesnej. Umożliwia on uczniom prezentację własnych kompozycji.

Zachęcamy serdecznie uczniów do udziału w koncercie kompozytorskim:

– skład instrumentalny dowolny

– maksymalny czas prezentacji zgłaszanego utworu nie powinien przekraczać 10 minut

– wykonanie we własnym zakresie

Zgłoszenia udziału uczniów w obu koncertach prosimy nadsyłać na załączonych formularzach drogą mailową na adres kancelaria@miodowa.edu.pl do dnia 29 października 2021 r.

Pobierz - Zgłoszenie do koncertu

Pobierz - Zgłoszenie do Kącika młodego kompozytora

Ramowy program spotkania:

kącik młodego kompozytora

przerwa organizacyjna

koncert wykonawczy

Dokładną godzinę rozpoczęcia koncertu podamy w późniejszym terminie.

Wszelkich informacji związanych z wydarzeniem udzielają:

- Anna Buzuk, tel. 604 49 21 77

- Małgorzata Lebiedzińska, e-mail: kancelaria@miodowa.edu.pl tel. 22 831 16 23 wewn. 1

Serdecznie zapraszamy!