XV Dzień Muzyki Współczesnej Nowa Miodowa Jesień

Uwaga: Zmiana terminu

Opublikowany 03 listopad, 2021

Szanowni Państwo,

Przypadki zachorowań na COVID-19 uczniów naszej Szkoły zmuszają nas do zmiany terminu XV Dnia Muzyki Współczesnej Nowa Miodowa Jesień 2021,

planowanego na sobotę 6 listopada 2021.

Nowy zmieniony termin Nowej Miodowej Jesieni 2021 to sobota 4 grudnia 2021.

Godzina rozpoczęcia 12.00 pozostaje bez zmian, natomiast termin nadsyłania zgłoszeń do Kącika Kompozytorskiego oraz Koncertu ulega wydłużeniu do dnia 26 listopada 2021.

Serdecznie zapraszamy!

XV Dzień Muzyki Współczesnej Nowa Miodowa Jesień

Uprzejmie informujemy, że w sobotę, 4 grudnia 2021 r., w Dużej Sali Kameralnej odbędzie się XV Dzień Muzyki Współczesnej pod nazwą Nowa Miodowa Jesień, organizowany przez ZPSM Nr 1 w Warszawie.

Na tegoroczną Nową Miodową Jesień złożą się – koncert muzyki polskiej z II połowy XX i z XXI wieku w wykonaniu uczniów naszego Zespołu Szkół oraz koncert własnych kompozycji uczniów.

Celem koncertu wykonawczego jest prezentacja różnorodnych pod względem stylu i technik kompozytorskich utworów współczesnych, które mogą poszerzyć repertuar dydaktyczny.

Materiały nutowe utworów wykonywanych w poprzednich edycjach Miodowej Jesieni – w cyklu Spotkanie z kompozytorem polskim – znajdują się w Bibliotece Szkoły (do skserowania).

Kącik młodego kompozytora to tradycja naszego Dnia Muzyki Współczesnej. Umożliwia on uczniom prezentację własnych kompozycji.

Zachęcamy serdecznie uczniów do udziału w koncercie kompozytorskim:

– skład instrumentalny dowolny

– maksymalny czas prezentacji zgłaszanego utworu nie powinien przekraczać 10 minut

– wykonanie we własnym zakresie

Zgłoszenia udziału uczniów w obu koncertach prosimy nadsyłać na załączonych formularzach drogą mailową na adres kancelaria@miodowa.edu.pl do dnia 26 listopada 2021 r.

Pobierz - Zgłoszenie do Koncertu

Pobierz - Zgłoszenie do Kącika młodego kompozytora

Dokładną godzinę rozpoczęcia koncertu podamy w późniejszym terminie.

Wszelkich informacji związanych z wydarzeniem udzielają:

- Anna Buzuk, tel. 604 49 21 77

- Małgorzata Lebiedzińska, e-mail: kancelaria@miodowa.edu.pl tel. 22 831 16 23 wewn. 1

Serdecznie zapraszamy!