Mundurki szkolne – POSM I st.

informacje dla rodziców

Opublikowany 11 październik, 2021

Szanowni Rodzice

Dyrekcja ZPSM Nr 1 informuje, że na terenie Szkoły uczniowie POSM I st. są zobowiązani do noszenia białej koszulki polo z logo Szkoły – z krótkimi lub długimi rękawami.
Nieobowiązkowo można też zamawiać do mundurków uczniowskich swetry i kamizelki z logo Szkoły oraz szkockie spódnice dla uczennic.

Zamówienia na mundurki należy składać w NIEPRZEKRACZALNYM TERMINIE do 25. PAŹDZIERNIKA 2021 r. na załączonym formularzu.

Wypełnione formularze Z DOŁĄCZONYM POTWIERDZENIEM PRZELEWU należy przesłać – podpisane i zeskanowane – drogą elektroniczną na adres: kancelaria@miodowa.edu.pl

W związku z sytuacją epidemiczną wyjątkowo nie ma możliwości wcześniejszego pomiaru koszulek (z uwagi na rozmiarówkę wielokrotnego użytku), toteż prosimy o uważne i dokładne zaznaczanie rozmiarów w centymetrach, podanych w formularzach.

Uprzejmie informujemy, że za dane wpisane do formularzy odpowiadają wypełniający.

[pobierz formularz]

SZKOŁA ZAMAWIA MUNDURKI RAZ W ROKU